Niepytajki

Poniedziałek 13.11 - 10
Wtorek 14.11 - 15
Środa 15.11 - 24
Czwartek 16.11 - 26
Piątek 17.11 - 11

Facebook YouTube-Movies
Licznik odwiedzin
Odwiedziny dzisiaj : 167
W tym miesiącu : 6598
Odsłon dzisiaj : 655
Liczba odsłon : 1922973

Rok szkolny 2015/2016

SpływoLaba II

W pierwszym dniu lata 21.06.2016r. uczniowie klasy III TI wzięli udział w corocznej SpływoLabie pod okiem wychowawczyni Pani Wioletty Ziemnickiej i Pana Piotra Bańkowskiego. Spływ rozpoczął się w Górkach Grzmiąckich i zakończył w Białobrzegach. To był fajny początek lata!

Czytaj dalej

Spływolaba

W dniu 20.06.2016r. członkowie Szkolnego Koła Turystycznego pod opieką Pani Wioletty Ziemnickiej poczuli wakacyjną labę biorąc udział w Spływolabie. Impreza ma na celu poznanie najpiękniejszych walorów rzeki Pilicy i Ziemi Białobrzeskiej. Spływ rozpoczął się w Tomczycach i zakończyl w Białobrzegach.

Czytaj dalej

Pożegnanie absolwentów Zasadniczej Szkoły Zawodowej

Dzień 24 czerwca przyniósł nie tylko zakończenie roku szkolnego, ale także wiązał się z pożegnaniem uczniów klas III Zasadniczej Szkoły Zawodowej. W uroczystości oprócz absolwentów uczestniczyli: dyrekcja, nauczyciele i wychowawcy oraz pracownicy szkoły. Gościem specjalnym był Wicestarosta Powiatu Białobrzeskiego – Pan Ireneusz Gumowski, który wręczył Nagrodę Starosty dla Najlepszej Absolwentki Zasadniczej Szkoły Zawodowej w r. szk. 2015/2016. Otrzymała ją Karolina Gruszczyńska z klasy IIIb.

Czytaj dalej

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2015/2016

W dniu 24 czerwca 2016r. odbyło się w naszej szkole uroczyste zakończenie roku szkolnego 2015/2016. Na uroczystości byli obecni goście: Wicestarosta Powiatu Białobrzeskiego Pan Ireneusz Gumowski, Komendant Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Białobrzegach i członek zarządu Rejonowego PCK w Białobrzegach Pan Zbigniew Łubiński oraz prezes Rejonowego PCK w Białobrzegach Pan Stanisław Kośla.

Czytaj dalej

Wyjazd do Belgii

W dniach 20–24 maja 2016.r wziąłem udział w wycieczce do Belgii organizowanej przez Biuro Zbigniewa Kuźmiuka, Posła do Parlamentu Europejskiego. Była to nagroda w ramach Konkursu Wiedzy o Unii Europejskiej zorganizowanego przez p. Agnieszkę Zasławską.

Czytaj dalej

ZWYCIĘSKIE GŁOSY

Angelika Kępka i Ewelina Kucharska uwodzą swoimi przepięknymi głosami niczym mitologiczne syreny. Słuchacze jednak nie rozbijają się o skały, lecz doznają wspaniałych wrażeń estetycznych. Dziewczęta wyśpiewały II i III miejsce w półfinale Mazowieckiego Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej w Pionkach, prezentując utwory: „Use somebody” utwór Kings of Leon oraz „Ready for love” utwór, który w oryginale śpiewa India Arie.

Czytaj dalej

Wolontariat „Iskierki” pomaga

Zbliżający się koniec roku szkolnego to czas podsumowań i oceny  dokonań. Wolontariusze ze szkolnej sekcji Wolontariatu wykazali się ogromnym zaangażowaniem  w pracę na rzecz najbardziej potrzebujących.

Czytaj dalej

Targi Pracy i Edukacji

W dniu 8.06.2016 r. uczniowie naszej szkoły licznie uczestniczyli w Targach Pracy i Edukacji zorganizowanych przez Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Radomiu oraz Młodzieżowe Centrum Kariery w Białobrzegach. Celem spotkania było przedstawienie osobom bezrobotnym aktualnych ofert pracy, a młodzieży nowych możliwości edukacyjnych. 

Czytaj dalej

Dzień bez przemocy w szkole

W dniach 6 – 8 czerwca 2016r. zostały zorganizowane zajęcia dotyczące problematyki przemocy w szkole. Głównym celem zajęć było zwiększenie poziomu świadomości i zmiana postaw wobec przemocy rówieśniczej. W trakcie zajęć uczniowie losowo wybranych klas m.in. obejrzeli film pt. „Przemoc w szkole”, po którym nastąpiła wymiana myśli i spostrzeżeń; wysłuchali mini wykładu wzbogaconego prezentacją multimedialną dotyczącą  złości, agresji i przemocy mającą  na celu wyjaśnienie i uświadomienie różnic pomiędzy tymi zjawiskami, poznanie przyczyn powstawania agresji i przemocy, poznanie form przemocy szkolnej oraz skutków dla jej ofiar.

Czytaj dalej

repliki zegarków rolex
EnglishGermanHungarianPolishRussian
Laureat Godła
Partnerzy Szkoły