Śródroczne spotkanie z rodzicami

10 lutego 2015

W niedzielę 8 lutego 2015 roku odbyło się w naszej szkole spotkanie podsumowujące wyniki w nauce w pierwszym semestrze roku szkolnego 2014/2015. „Wywiadówka” ta każdego roku jest okazją do tego, by uczniowie mogli pochwalić się przed swoimi rodzicami nie tylko osiągnięciami w nauce, ale także umiejętnościami, które nabywają w naszej szkole.

Spotkanie rozpoczęła Pani Dyrektor Iwona Matysiak, która wręczyła listy gratulacyjne rodzicom/opiekunom uczniów z najlepszymi wynikami w nauce. Następnie młodzież zaprezentowała program będący komasacją działań pozalekcyjnych odbywających się  w szkole.

Recytatorzy wygłosili apel do rodziców, a uczniowie biorący udział  w różnego rodzaju kursach i szkoleniach w interesujący  sposób opowiedzieli o zajęciach, w których uczestniczyli.

Ciekawym punktem programu była musztra kelnerska w wykonaniu przedstawicieli klas gastronomicznych. Klasy logistyczne zaprezentowały pokaz samoobrony, a dziewczęta z grupy cheerleaderek nowy układ taneczny.

Wzruszających chwil dostarczył nam występ duetu wokalnego- Wiolety i Bartłomieja  z klasy I TEI, którzy wykonali utwór „Szkoła marzeń”. Tradycyjnie klasy gastronomiczne i hotelarskie przygotowały mnóstwo smacznych zakąsek dla wszystkich przybyłych na spotkanie.

Uczennice, które ukończyły kurs wizażu wykonały swoim modelkom piękne makijaże. Bardzo ciekawym punktem programu był polonez w wykonaniu zespołu „Misz-Masz”. Tancerze w pięknych, stylowych strojach dali wspaniały pokaz taneczny.

Mamy nadzieję, że dzięki takiej formie spotkania „wywiadówka” nabiera pozytywnego wydźwięku.  Dziękujemy uczniom za zaangażowanie, a rodzicom  i opiekunom za przybycie.