SPOTKANIE Z RODZICAMI

25 lutego 2016

W niedzielne przedpołudnie 21 lutego 2016r. gościliśmy w naszej szkole rodziców uczniów. Spotkanie podsumowujące wyniki w nauce w pierwszym semestrze roku szkolnego 2015/2016 rozpoczęła Pani dyrektor Iwona Matysiak, która serdecznie powitała tak licznie przybyłych rodziców. Następnie Pani wicedyrektor Jolanta Babik przedstawiła śródroczne sprawozdanie na temat frekwencji, zachowania i wyników w nauce.

Powszechnie zwana wywiadówka jest okazją do zapoznania rodziców z wynikami ich dzieci, ale także do wręczenia listów gratulacyjnych rodzicom uczniów wyróżniających się w nauce i ze 100% frekwencją. Pani dyrektor Iwona Matysiak pogratulowała rodzicom za ich zaangażowanie w bardzo dobre wyniki uczniów.

Tradycją stało się, że spotkania z rodzicami mają szczególną oprawę ze względu na występy artystyczne szczególnie aktywnych uczniów. W tym roku formuła tych występów została nieco zmieniona, gdyż swoje umiejętności pokazali także nauczyciele- mamy nadzieję, ze ku radości wszystkich! Bardzo ciekawym punktem programu był turniej wiedzy o szkole z udziałem uczniów, nauczycieli i rodziców- serdecznie dziękujemy najodważniejszym rodzicom!

Wspaniałe występy wokalne nauczycieli i uczniów oraz udział rodziców w turnieju wiedzy o szkole potwierdziły, że Ci, których ta szkoła łączy potrafią ze sobą doskonale współpracować, także na polu artystycznym.

Serdecznie dziękujemy klasom gastronomicznych za wyśmienity słodki poczęstunek i miłą obsługę oraz wszystkim występującym i zaangażowanym w to spotkanie.