#KOMÓRKOMANIA – razem pokonajmy nowotwory krwi

24 marca 2017

#KOMÓRKOMANIA to nie moda na lepszy model telefonu, to moda na uratowanie komuś życia za pomocą komórek, ale nie tych, które nosi się w kieszeni, lecz tych, które nosi się w swoim ciele. Projekt #KOMÓRKOMANIA skierowany jest do osób w wieku 18 – 55 lat, a zatem uczniów, Rodziców, Grona Pedagogicznego oraz pracowników szkoły. Celem kampanii jest przeprowadzenie akcji edukacyjno-informacyjnej na temat idei dawstwa oraz umożliwienie rejestracji jako potencjalny Dawca szpiku kostnego.

Do tej szczytnej akcji dołączyło już wiele szkół, w tym roku dołączamy i my.

Nasza szkoła podjęła współpracę z  Fundacją DKMS w celu popularyzowania idei ratowania życia poprzez dawstwo szpiku kostnego.  W związku z tym zostanie zorganizowana akcja informacyjno–edukacyjna #KOMÓRKOMANIA, która zakończy się Szkolnym Dniem Dawcy Szpiku.

Wszystkie osoby chętne, które chciałyby wesprzeć akcję i zostać Wolontariuszem #KOMÓRKOMANII proszę o zgłaszanie się do wtorku  (28 marca br.) do p.Edyty Wojdyr, psychologa szkolnego, która jest opiekunem akcji na terenie naszej szkoły.

Odsłony dziś: 2014