OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ KLAS MUNDUROWYCH

11 kwietnia 2017

Ogromny sukces uczniów naszej szkoły! Po zakwalifikowaniu się do ogólnopolskiego finału uczniowie w dwuosobowych drużynach w składach: 1. Artur Skrzypczak i Adrian Kowalczyk 2. Jan Babski i Hubert Komorowski 3. Mateusz Bańkowski i Norbert Ogorzałek przystąpili w dniach 5-7 kwietnia do rywalizacji w trwających niemal całą dobę morderczych konkurencjach.

Finał Ogólnopolskiego Turnieju Klas Mundurowych 2017 odbył się w okolicach Krzeszowic pod Krakowem. Do finału spośród prawie 180 drużyn zakwalifikowało się 60 par.

Rywalizacja odbywała się w następujących konkurencjach:

– „Test Wiedzy”

– „Leśny Tor Przeszkód”

– „O Jeden Most Za Daleko”,

–  „Marszobieg Na Orientację”,

– „Tylko Dla Orłów”,

– „Pierwsza Pomoc Przedmedyczna”,

– „Przełęcz Ocalonych”,

– „Rozwinięcie Gaśnicze”

– „Wzgórze 1308 (bieg rzeźnika)”,

– „Strzelanie (glock, AKMS)”.

Te mordercze konkurencje odbywały się również w nocy, więc uczestnicy mieli niewiele czasu na sen i regenerację sił.

W ostatecznej klasyfikacji nasi uczniowie zajęli:

I MIEJSCE:  ARTUR SKRZYPCZAK I ADRIAN KOWALCZYK

VII MIEJSCE:  Jan Babski i Hubert Komorowski

X MIEJSCE:  Mateusz Bańkowski i Norbert Ogorzałek

Nagrodą za I-sze miejsce jest czesne na studia I stopnia w ramach oferty CENTRUM SYSTEMÓW BEZPIECZEŃSTWA I KSZTAŁCENIA SŁUŻB MUNDUROWYCH W KUJAWSKIEJ SZKOLE WYŻSZEJ WE WŁOCŁAWKU LUB W NOWYM TARGU.

Przed zwycięzcami jeszcze matura i wygrane bezpłatne studia.  Pozostałe nasze drużyny zapowiadają rewanż w przyszłym roku.

Opiekunem zawodników był p. Jacek Reczko.