DZIEŃ OTWARTY SZKOŁY

3 maja 2017

26 kwietnia 2017 mieliśmy przyjemność gościć w naszej szkole gimnazjalistów, którzy zechcieli skorzystać z naszego zaproszenia i zwiedzić szkołę podczas Dnia Otwartego. Impreza ta cieszy się dużym zainteresowaniem wśród tych, którzy stoją  przed wyborem dalszej drogi kształcenia. Jak zawsze na gości czekało mnóstwo atrakcji.

Mimo, iż pogoda nie dopisała w szkole panowała gorąca atmosfera, a to za sprawą gry, którą przygotowaliśmy dla naszych gości. Polegała ona na odnalezieniu ukrytych na terenie szkoły QR kodów, pod którymi zaszyfrowane zostały pytania dotyczące ZSP Białobrzegi. Po ciepłym przywitaniu przez Panią Dyrektor i przedstawieniu partnerów naszej szkoły – przedstawicieli Mazowieckiej Komendy Wojewódzkiej Policji z siedzibą w Radomiu, Komendy  Powiatowej Policji w Białobrzegach oraz Komendy Powiatowej Straży Pożarnej, gimnazjaliści rozpoczęli poszukiwania.

Podczas gry mieli okazję odwiedzić sale lekcyjne, świetnie wyposażoną kuchnię, pracownię hotelarską oraz strzelnicę. Ponadto nasi goście mieli możliwość spróbowania swoich sił na ściance wspinaczkowej, skorzystać ze studia tatuażu, zrobić sobie maseczkę z naturalnych składników i wykonać manicure w salonie urody.

O tym, że w naszej szkole naprawdę  dużo się dzieje świadczyły również liczne tablice z fotografiami ilustrującymi działalność kół zainteresowań oraz inne formy aktywności młodzieży. Osoby zainteresowane gronem pedagogicznym naszej szkoły, mogły podziwiać specjalnie przygotowaną galerię zdjęć z nauczycielami, nie tylko w służbowej odsłonie, ale również ujawniającymi swoje pasje i zainteresowania.

Na tych, którzy zgłodnieli czekały kiełbaski z grilla, pysze sałatki, kanapki i ciasta przygotowane przez uczniów klas gastronomicznych.

Wielką popularnością cieszyła się z tym dniu fotobudka, w której wszyscy mogli do woli przebierać się, wygłupiać i uwieczniać jak dobrze bawili się na Dniu Otwartym naszej szkoły.

Mamy nadzieję, że przekonaliśmy jeszcze niezdecydowanych, że warto podjąć naukę w naszej szkole. Zapraszamy!

1031966
Wszystkie wizyty: 1031966