Oferty pracy Poczty Polskiej S.A. dla absolwentów szkół ponadgimnazjalnych

Poczta Polska S.A. oferuje pracę  dla absolwentów szkół ponadgimnazjalnych m.in.: zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, zatrudnienie osób z orzeczoną niepełnosprawnością, pewne wynagrodzenie oraz premia miesięczna, premię roczną, paczki okolicznościowe, program pożyczek i zapomóg, karty Multisport, możliwość zakupu ubezpieczenia na życie i pakietu prywatnej opieki medycznej na korzystnych warunkach, szkolenia.

Zmiany na rynku pracy (m.in. odpływ pracowników za granicę, niż demograficzny) powodują coraz większe trudności z pozyskaniem Pracowników. Dotyczy to zarówno stanowisk wykonawczych, jak i specjalistycznych.

Najbardziej poszukiwani Pracownicy w Poczcie Polskiej: listonosze, pracownicy obsługi klienta, kierowcy, pracownicy sortowni, pracownicy ochrony.

Więcej informacji na  stronie internetowej Poczty Polskiej S.A. http://www.poczta-polska.pl/aplikuj/ (zakładka aplikuj)

Listonosz

Pracownik sortowni

Stanowisko obsługi klienta oraz listonosz – Warszawa

Stanowisko obsługi klienta oraz listonosz- Piaseczno

 

 

repliki zegarków rolex
Laureat Godła
Partnerzy Szkoły