Niepytajki

18.09 Poniedziałek - 4
19.09 Wtorek - 10
20.09 Środa - 16
21.09 Czwartek - 23
22.09 Piątek - 27

Facebook YouTube-Movies
Licznik odwiedzin
Odwiedziny dzisiaj : 1
W tym miesiącu : 7064
Odsłon dzisiaj : 38
Liczba odsłon : 1815563

Wyróżnienie w konkursie „Szkoła Zawodowa Najwyższej Jakości”

W dniu 8.06.2017r. panie Anna Budner i Kinga Telbuch brały udział w Uroczystej Gali Finałowej Konkursu Szkoła Zawodowa Najwyższej Jakości, podczas której zostały rozdane nagrody i wyróżnienia dla najlepszych projektów szkół z całej Polski. Nasza szkoła została wyróżniona za projekt „Dary zapilicza” napisany przez nauczycieli przedmiotów gastronomicznych, który w kwietniu bieżącego roku wziął udział w II edycji konkursu Szkoła Zawodowa Najwyższej Jakości, a którego organizatorami byli: Fundacja Fundusz Współpracy wraz z Ośrodkiem Rozwoju Edukacji, Mazowieckim Kuratorem Oświaty i Mazowieckim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli.

Panie uczestniczące w Gali wzięły udział w prelekcji pani Bożeny Mayer – Gawron, Wicedyrektor Ośrodka Rozwoju Edukacji pt.”Znaczenie planowanych zmian w kształceniu zawodowym”, obejrzały prezentacje najlepszych praktyk, by już uczestniczyć w najprzyjemniejszej części programu – odbieraniu nagród, które wręczali pan Andrzej Sosnowski – Mazowiecki Wicekurator Oświaty, Agnieszka Luck – Kierowniczka Działu Projektów Edukacyjnych FFW i Anna Jankowska z fundacji fundusz współpracy. Nasz projekt spotkał się z dużym zainteresowaniem.

repliki zegarków rolex
Laureat Godła
Partnerzy Szkoły