Nabór do projektu „Teatr Łączy Pokolenia”

"Koalicja dla Młodych" Fundusz Lokalny Ziemi Białobrzeskiej ogłasza nabór do projektu "Teatr Łączy Pokolenia". Szukamy 20 dzieci między 9-13 r.ż. oraz 20 młodzieży między 14-18 r.ż. Dzieci oraz młodzież wezmą udział w wakacyjnych zajęciach teatralnych prowadzonych przez studentów Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie filii we Wrocławiu. Zajęcia odbędą się w terminie 25 lipca-3 sierpnia w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Białobrzegach.

Zajęcia będą odbywały się codziennie: młodsza grupa 6 godzin, a starsza 7. Warsztaty dla dzieci obejmą zakres: animacji lalki mimicznej na piosence, tańca współczesnego oraz budowę lalki mimicznej.

W warsztatach budowy lalki mimicznej udział wezmą również seniorzy z Grupy 50+, którzy pomogą dzieciom w pracach wykonawczych. Młodzież będzie miała zajęcia z zakresu piosenki aktorskiej, ruchu scenicznego, impostacji głosu, improwizacji oraz elementarnych zadań aktorskich.

4 sierpnia na Hali Sportowej w Białobrzegach odbędzie się pokaz teatralny będący podsumowaniem prowadzonych działań projektowych.

Zapraszamy do wypełnienia formularza zgłoszeniowego i udziału w projekcie :) Rekrutacja trwa do 5 lipca b.r. W projekcie mogą wziąć udział dzieci i młodzież uczęszczająca do szkoły na terenie gminy Białobrzegi. Aby wziąć udział w projekcie należy wypełnić formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie www.koalicjadlamlodych.org.pl. Wypełniony formularz należy przesłać na adres mailowy: dawid.koalicja@gmail.com lub dostarczyć osobiście do biura fundacji od poniedziałku do środy w godzinach 8:00-16:00. Partnerami projektu jest Urząd Miasta i Gminy w Białobrzegach oraz Starostwo Powiatowe w Białobrzegach. Projekt sfinansowano ze środków Fundacji PZU.

Bezpośredni link do formularza rekrutacyjnego http://koalicjadlamlodych.org.pl/ogloszenia/173-rusza-rekrutacja-do-projektu-teatr-laczy-pokolenia-czyli-wakacyjne-zajecia-teatralne-dla-dzieci-i-mlodziezy

repliki zegarków rolex
Laureat Godła
Partnerzy Szkoły