Witajcie wakacje!!!

Uroczyste wręczenie świadectw w dniu 23 czerwca 2017 roku oficjalnie zakończyło rok szkolny 2016/2017 i tym samym dało początek tegorocznym wakacjom. Społeczność szkolna czekała na ten dzień z utęsknieniem, dlatego spotkanie to miało szczególny charakter.

Uroczystość zakończenia roku szkolnego uświetnili swoją obecnością goście: Wicestarosta Powiatu Białobrzeskiego – Pan Ireneusz Gumowski, Naczelnik Wydziału Edukacji, Zdrowia, Kultury i Sportu Powiatu Białobrzeskiego- Pan Zbigniew Sobczak oraz Prezes Rejonowego PCK  w Białobrzegach- Pan Stanisław Kośla.

Pani Dyrektor Iwona Matysiak serdecznie powitała gości, uczniów, rodziców  oraz nauczycieli. Wyraziła wdzięczność za całoroczną ogromną pracę, która przyniosła oczekiwane rezultaty, dając satysfakcję z osiągnięć i poczucie spełnienia zamierzeń stawianych sobie na początku roku szkolnego.

Pan wicestarosta wręczył najlepszej uczennicy Technikum nagrodę Starosty Powiatu Białobrzeskiego, którą otrzymała Monika Regulska z klasy III TLp. Pan wicestarosta pogratulował wspaniałych wyników i życzył udanych wakacji.

Następnie Pani dyrektor wręczyła świadectwa z wyróżnieniem i nagrody uczniom, którzy włożyli wyjątkowo dużo pracy, aby osiągnąć wspaniałe wyniki w nauce. Najlepszy wynik w klasach technikum osiągnęła Monika Regulska z klasy III TLp. Monika będzie wytypowana do stypendium Prezesa Rady Ministrów.

Słowa podziękowania za wspólną pracę skierował do obecnych także ks. Grzegorz Opiela, który decyzją biskupa został oddelegowany do radomskiej parafii.

Po wręczeniu nagród Pani dyrektor  podziękowała nauczycielom za całoroczny trud i wysiłek, życząc, aby nadchodzący czas urlopów był czasem spokoju i odpoczynku. Uczniom złożyła życzenia udanych, bezpiecznych wakacji, pięknej, słonecznej pogody, radosnych przygód  i szczęśliwego powrotu do szkoły z zapasem sił i chęci do pracy.

Do zobaczenia 4 września 2017 roku!

 

EnglishGermanHungarianPolishPortugueseRussian
Laureat Godła
Partnerzy Szkoły