Debata o bezpieczeństwie

19 września 2017r. w Wyższej Szkole Handlowej w Radomiu Komenda Wojewódzka Policji zorganizowała wojewódzką debatę inaugurującą V cykl debat powiatowych na terenie garnizonu mazowieckiego pod nazwą „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć na nie wpływ”.

W trakcie debaty zostały poruszone różne aspekty bezpieczeństwa  włącznie z prezentacją Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa oraz aplikacji „Moja Komenda”. Promowane były również nowe inicjatywy w obszarze bezpieczeństwa. Podsumowano też najważniejsze działania profilaktyczne na terenie Mazowsza.

W dyskusji udział wzięli: Wojewoda Mazowiecki, władze samorządowe, przedstawiciele Policji i innych służb, inspekcji, straży oraz środowiska naukowego.

Brali w niej również udział uczniowie klas mundurowych o profilu policyjnym z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica, Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Radomiu oraz Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Korpusu Ochrony Pogranicza w Szydłowcu.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie technikum logistycznego II i III klasy policyjnej. 

EnglishGermanHungarianPolishPortugueseRussian
Laureat Godła
Partnerzy Szkoły