Niepytajki

16.10 Poniedziałek - 34
17.10 Wtorek - 1
18.10 Środa - 21
19.10 Czwartek - 14
20.10 Piątek - 17

Facebook YouTube-Movies
Licznik odwiedzin
Odwiedziny dzisiaj : 236
W tym miesiącu : 6366
Odsłon dzisiaj : 816
Liczba odsłon : 1864821

Debata o bezpieczeństwie

19 września 2017r. w Wyższej Szkole Handlowej w Radomiu Komenda Wojewódzka Policji zorganizowała wojewódzką debatę inaugurującą V cykl debat powiatowych na terenie garnizonu mazowieckiego pod nazwą „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć na nie wpływ”.

W trakcie debaty zostały poruszone różne aspekty bezpieczeństwa  włącznie z prezentacją Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa oraz aplikacji „Moja Komenda”. Promowane były również nowe inicjatywy w obszarze bezpieczeństwa. Podsumowano też najważniejsze działania profilaktyczne na terenie Mazowsza.

W dyskusji udział wzięli: Wojewoda Mazowiecki, władze samorządowe, przedstawiciele Policji i innych służb, inspekcji, straży oraz środowiska naukowego.

Brali w niej również udział uczniowie klas mundurowych o profilu policyjnym z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica, Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Radomiu oraz Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Korpusu Ochrony Pogranicza w Szydłowcu.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie technikum logistycznego II i III klasy policyjnej. 

repliki zegarków rolex
Laureat Godła
Partnerzy Szkoły