III Powiatowa Gala Charytatywna – praktyczną nauką zawodu dla klas gastronomicznych i hotelarskich

21 października 2017 roku w hali sportowej w Białobrzegach odbyła się III Powiatowa Gala Charytatywna. Tym razem zebrane fundusze mają zostać przeznaczone na wsparcie dzieci uzdolnionych artystycznie. Przybyli goście obejrzeli występ Kabaretu Młodych Panów, licytowali ciekawe przedmioty, bawili się przy muzyce zespołu Gamma Dance. Za obsługę gości byli odpowiedzialni uczniowie klas gastronomicznych i hotelarskich.

Oni też przygotowywali przystawki zimne oraz bufet kawowy z deserami i owocami.

Uczniowie klas zawodowych pod opieką nauczycieli wsparli organizację gali charytatywnej w zakresie przygotowania zakąsek zimnych i deserów, byli odpowiedzialni także za ekspedycję dań ciepłych z bufetów oraz obsługę konsumenta.

Prace związane z przygotowaniem imprezy okolicznościowej pozwoliły uczniom zdobyć cenne doświadczenie zawodowe. Mieli okazję wiedzę teoretyczną wykorzystać w praktyce. Przygotowanie dań dla tak dużej liczby gości pozwoliło im poznać tajniki zawodu, jaki wybrali. Włożony trud w organizację przedsięwzięcia na pewno został doceniony przez przybyłych gości. 

EnglishGermanHungarianPolishPortugueseRussian
Laureat Godła
Partnerzy Szkoły