XXXI Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej

W dniu 8 listopada 2017r. odbył się etap szkolny XXXI Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej, organizowanej przez Polskie Towarzystwo Ekonomiczne, przy współudziale Ministerstwa Edukacji Narodowej. Honorowy Patronat nad Olimpiadą objęło Ministerstwo Rozwoju.

Celem Olimpiady jest edukacja ekonomiczna młodzieży, sprawdzenie zdobytej wiedzy jak i sprzyjanie rozwojowi samodzielnego myślenia.

Hasło przewodnie Olimpiady brzmiało „Wyzwania współczesnego rynku pracy”. Temat ten bliski jest uczestnikom, którzy w niedalekiej przyszłości staną się jego uczestnikami, czy to w roli pracodawcy czy też pracownika.

Uczestnikami OWE w naszej szkole byli uczniowie klasy II TEI- Katarzyna Rokicińska, Karolina Wojciechowska i Monika Zawiślak.

Etap szkolny OWE zorganizowała i przeprowadziła Komisja Szkolna w składzie: pani wicedyrektor Renata Korczak, p. Jolanta Bień  i p. Marek Fudala.

EnglishGermanHungarianPolishPortugueseRussian
Laureat Godła
Partnerzy Szkoły