Światowy Tydzień Przedsiębiorczości

W dniach 13-19 listopada 2017r. nasza szkoła wzięła udział w organizowanym po raz dziesiąty w Polsce międzynarodowym projekcie – Światowy Tydzień Przedsiębiorczości. Dzięki realizacji tego projektu szkoła wzbogaca swoją ofertę edukacyjną o ciekawe zajęcia przygotowujące uczniów do wejścia na rynek pracy, stwarza okazję do uczestniczenia w ogólnoświatowych działaniach wspierających i promujących przedsiębiorcze postawy.

W ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w naszej szkole zostały zorganizowane spotkania 17 listopada 2017r. z panią Haliną Mazurkiewicz – Kierownikiem Centrum Aktywizacji Zawodowej i panią Anetą Rogin – Doradcą Zawodowym Powiatowego Urzędu Pracy w Białobrzegach dla klas IV Technikum.  

            

Szkolny koordynator projektu

   Jolanta Bień
 

EnglishGermanHungarianPolishPortugueseRussian
Laureat Godła
Partnerzy Szkoły