Dzień Wróżb Andrzejkowych

W dniu 29.11.2017 odbył się w naszej szkole dzień wróżb Andrzejkowych. Uczniowie mogli skorzystać z pomocy wróżek i czarownic, aby dowiedzieć się co czeka ich w przyszłości. Wszyscy chętni mogli się dowiedzieć się jaki zawód będą wykonywać oraz poznać imię przyszłej żony lub przyszłego męża.

Wróżki „Numerolożki” obliczały liczbę osobowości z imienia i nazwiska oraz liczbę życia z daty urodzenia. W ten sposób „jedynki” dowiedziały się, że są zdolne i błyskotliwe, czwórki natomiast uparte i ambitne.

Jakkolwiek by nie potraktować andrzejkowych wróżb, zabawa zorganizowana w naszej  szkole przez Samorząd Szkolny wywołała uśmiech zarówno na twarzach uczniów jak i nauczycieli. Wszystkim przecież wiadomo, że chęć poznania swojej przyszłości to nieodłączna cecha naszego charakteru, a i tak wszystkie przepowiednie traktujemy z przymrużeniem oka.

 

EnglishGermanHungarianPolishPortugueseRussian
Laureat Godła
Partnerzy Szkoły