Wigilijny wieczór wspomnień

23 grudnia 2017

Magia Świąt Bożego Narodzenia udziela się wszystkim na kilka dni przed wieczorem wigilijnym. Zewsząd rozbrzmiewają świąteczne melodie, błyszczą świąteczne dekoracje, czuć zapach wigilijnych potraw, tylko śniegu brak! W tradycję naszej szkoły wspaniale wpisuje się wieczór wigilijny z udziałem zaproszonych gości, przyjaciół szkoły, pracowników i uczniów klas maturalnych oraz klas kończących zasadniczą szkołę zawodową.

Świadomi jednak tego, że tajemnica tych wspaniałych świąt tkwi w stajence betlejemskiej pamiętajmy, że Boże Narodzenie to drugi człowiek, często ten zupełnie blisko nas. Zapominając o szacunku do siebie nawzajem gubimy magię świąt! Niekiedy zadajemy słowem ból, którego nie da się ukoić cudownym prezentem pod pachnącą choinką.  Takie treści, jakże ważne dla każdego z nas, w inscenizacji spotkania wigilijnego starali się  przekazać uczniowie, którzy z udziałem i pod opieką nauczycieli przygotowali ten wspaniały wieczór wspomnień.

Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie tego wzruszającego wieczoru. Artyści mieli okazję kolejny raz wystąpić w piątek 22 grudnia br. dla całej społeczności szkolnej, gdzie spotkali się z równie ciepłym przyjęciem przez koleżanki i kolegów. Życzymy Wszystkim, aby czas świąt obfitował  w dobro i wspaniałe chwile spędzone w gronie najbliższych osób, a powitanie Nowego 2018 Roku było przepełnione radością!

Jasełka 22 grudnia 2017r.