MARATON MATEMATYCZNY PRZED MATURĄ

Zapraszamy tegorocznych maturzystów do udziału w MARATONIE MATEMATYCZNYM PRZED MATURĄ. Pierwsze spotkanie odbędzie się 10 kwietnia 2018r. w godz. 15.00-17.00, drugie – 21 kwietnia 2018r. w godz. 9.00-11.00 na Wydziale Informatyki i Matematyki Uniwersytetu Technologiczno-Humanistycznego w Radomiu ul. Malczewskiego 20A. Maraton matematyczny to ostatnia szansa na powtórzenie materiału z matematyki przed egzaminem maturalnym.

W czasie jego trwania nauczyciele akademiccy – pracownicy Katedry Matematyki będą:
- rozwiązywać zadania maturalne z matematyki z poziomu podstawowego i rozszerzonego,
- odpowiadać na różne pytania dotyczące zadań maturalnych,
- udzielać praktycznych rad i wskazówek, jak pomyślnie zdać egzamin maturalny.

Wstęp na spotkanie wolny.

Zapisy na wybrany termin, ze wskazaniem poziomu, proszę wysłać pod adres mailowy: maraton@uthrad.pl do 31 marca 2018 roku.
 

W mailu prosimy o podanie imienia i nazwiska, nazwy szkoły i poziomu zdawanej matury. Liczba miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń. Informacja zwrotna dotycząca zakwalifikowania kandydata do uczestnictwa w Maratonie Matematycznym i miejscu spotkania będzie wysłana do 5 kwietnia 2018r.

Z wyrazami szacunku

Dziekan Wydziału Informatyki i Matematyki – prof. Adam Figura,
Kierownik Katedry Matematyki – prof. Marian Kośka

EnglishGermanHungarianPolishPortugueseRussian
Laureat Godła
Partnerzy Szkoły