Zawody sprawnościowe klas mundurowych „Policyjny Tor Przeszkód”

W dniu 16 marca 2018 roku na obiektach sportowych XI LO z OI im. St. Staszica w Radomiu odbyły się międzyszkolne zawody sprawnościowe klas mundurowych „Policyjny Tor Przeszkód”. Impreza ta jest Częścią „Akademii Bezpieczeństwa” – projektu realizowanego przez uczniów radomskiej szkoły. Impreza odbyła się w atmosferze zdrowej rywalizacji sportowej. Zawody stały się okazją do zacieśnienia współpracy pomiędzy szkołami, które realizują innowacje dotyczącą prowadzania klas policyjnych i mundurowych.

Nasza szkołę reprezentowali:

Aleksandra Kozdra, Aleksandra Kęsik, Oliwia Wieczorek,  Norbert Michrowski,  Łukasz Gostkowski, Albert Sieradzan

Klasyfikacja drużynowa dziewcząt:

1. XI LO z OI im. St. Staszica w Radomiu
2. Radomskie Stowarzyszenie "Młodzi Kreatywni"
i Stowarzyszenie "Bezpieczne Miasto"
3. Wyższa Szkoła Handlowa w Radomiu

4. ZSP im. Stanisława Staszica w Białobrzegach

Klasyfikacja drużynowa chłopców:

1. XI LO z OI im. St. Staszica w Radomiu
2. Radomskie Stowarzyszenie "Młodzi Kreatywni" i  Stowarzyszenie "Bezpieczne Miasto"
3. ZSP im. St. Staszica w Białobrzegach

"Nagroda FAIR PLAY" – otrzymał uczeń naszej szkoły Łukasz Gostkowski.

Zawody odbywają się cyklicznie, więc za rok będzie okazja na jeszcze lepszy wynik.