Izabela Malczewska w drugim etapie Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej!

Znane są wyniki szkolnych eliminacji XI Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej. W październikowym, pierwszym etapie olimpiady wzięło udział 16 uczniów z naszej szkoły. W zawodach drugiego stopnia weźmie udział uczennica kasy 4 Tlp Izabela Malczewska, która najlepiej rozwiązała test i tym samym zakwalifikowała się do kolejnego etapu olimpiady.

Przed Izą ponad miesiąc intensywnych przygotowań do grudniowego etapu okręgowego, który zostanie przeprowadzony w kilkunastu szkołach na terenie całej Polski. Stawką drugiego etapu jest miejsce w finale Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej – a oznacza to m.in. zwolnienie z pisemnej części egzaminu zawodowego.

Etap okręgowy odbędzie się 7 grudnia. Uczniowie, którzy najlepiej poradzą sobie z zestawem 25 pytań wielokrotnego wyboru, zakwalifikują się do finału, który odbędzie się tradycyjnie w Poznaniu, w siedzibie Wyższej Szkoły Logistyki.

Gratulujemy i trzymamy kciuki za sukces w kolejnym etapie!