Obchody święta 1. Grójeckiego Ośrodka Radioelektronicznego

31 lipca 2014

W dniu 4 lipca 2014 r. reprezentacja naszej szkoły, na czele z p. dyr. Jolantą Babik oraz p. dyr. Renatą Korczak uczestniczyła w obchodach święta 1. Grójeckiego Ośrodka Radioelektronicznego w Ogrodzienicach. Na uroczystość przybyli licznie przedstawiciele władz samorządowych miasta i powiatu grójeckiego, parlamentu oraz wojska. Kulminacyjną częścią obchodów był uroczysty apel, który poprowadził dowódca uroczystości ppłk Dariusz Stefański.

W  apelu obok kompanii honorowej 1. Grójeckiego Ośrodka Radioelektronicznego, orkiestry wojskowej z Dęblina, pocztu sztandarowego jednostki uczestniczyła również reprezentacja klas mundurowych oraz  poczet sztandarowy ZSP w Białobrzegach. Obok pokazów przygotowanych przez wojskowych, licznie zgromadzeni goście mogli podziwiać również program artystyczny w wykonaniu uczniów ZSP, w tym  występ cheerleaderek oraz  pokaz musztry paradnej. Główne uroczystości zakończyła defilada zgromadzonych pododdziałów. Po oficjalnych uroczystościach znalazło się miejsce na mniej formalne spotkania, obejrzenie sprzętu wojskowego oraz,  czego nie mogło zabraknąć J  wojskowy poczęstunek.