Pracownicy szkoły
Nazwisko i imię |
Przedmioty |
---|---|
Matysiak Iwona | przedmioty ekonomiczne |
Renata Korczak | historia, wiedza o społeczeństwie |
Babik Jolanta | biologia |
Bańkowski Piotr | język angielski |
Becz Ewa | biologia, przedmioty gastronomiczne |
Bek-Olszówka Małgorzata | język angielski |
Bęc Michał | WF |
Bień Jolanta | przedmioty ekonomiczne |
Boczkowska Anna | język polski |
Budner Anna | religia, przedmioty gastronomiczne |
Cichawa Piotr | WF |
Drab Paweł | przedmioty zawodowe, informatyka |
Fudala Marek | przedmioty ekonomiczne |
Gołębiowska Katarzyna | przedmioty ekonomiczne i logistyczne, matematyka |
Górska Marzena | przedmioty informatyczne |
Grzmiel Jarosław | przedmioty informatyczne, fizyka |
Grzmiel Renata | matematyka |
Gumowski Marcin | WF |
Gądek Kinga | przedmioty logistyczne |
Gądek Michał | język angielski |
Harwacki Krzysztof | przedmioty logistyczne |
Jarząbek Jarosław | historia, WOS |
Jaworska Marta | geografia |
Kacprzak Joanna | język angielski |
Kamiński Bogdan | WF |
Kisiel Małgorzata | język angielski |
Kot Katarzyna | język polski, kultura, edukacja dla bezpieczeństwa |
Kowalik Lidia | przedsiębiorczość, przedmioty zawodowe |
Kozłowska Krystyna | nauczyciel bibliotekarz |
Malczewska Agnieszka | pedagog szkolny |
Malinowska Karolina | zajęcia z innowacji pedagogicznej "Zdrowie, Sport, Uroda" moduł "Uroda" |
Marchewka Magdalena | nauczyciel bibliotekarz |
Maślona Elwira | język angielski |
Mazur Artur | religia |
Mazur Marcin | wychowanie fizyczne |
Michalak Elżbieta | nauczyciel wychowawca świetlicy |
Motyka Piotr | przedmioty informatyczne |
Nowak Małgorzata | WF |
Ocieczek Adam | bezpieczeństwo narodowe |
Ośka Artur | przedmioty logistyczne |
Pawlik Ewa | j. angielski |
Piekarska Joanna | przedmioty ekonomiczne i logistyczne |
Podkowiak Anna | geografia, matematyka |
Podpora Stanisław | przedmioty informatyczne |
Podsiadła Agnieszka | matematyka |
Pramik Małgorzata | WF |
Puc Eliza | język niemiecki |
Rak Anna | pedagog szkolny |
Reczko Alicja | pedagog szkolny, WF |
Reczko Jacek | Edukacja dla bezpieczeństwa, fizyka, BHP, WF |
Rdzanek Katarzyna | język polski, wiedza o kulturze, etyka |
Rdzanek Marta | religia |
Siurnik Maria | język polski |
Skrzek Łukasz | WF |
Socha Katarzyna | język angielski |
Stępień Leszek | bezpieczeństwo publiczne |
Stolarczyk Marlena | chemia, przedmioty logistyczne |
Szarpak Marta | przedmioty gastronomiczne |
Szulik Zaklina |
język niemiecki, przedmioty hotelarskie i gastronomicze |
Tabor Izabella | biologia, chemia, matematyka |
Telbuch Kinga | przedmioty hotelarskie i gastronomiczne, WF |
Traczyk Irmina | jęz. niemiecki, przedmioty ekonomiczne |
Śliwa Monika | język polski |
Tomczyńska Marzena | język rosyjski, przedmioty gastronomiczne |
Waszkiewicz Karol | przedmioty gastronomiczne |
ks. Jacek Wierzbicki | religia |
Wojdyr Edyta | psycholog |
Zasławska Agnieszka | przedmioty ekonomiczne, WOS, WDŻ |
Zielińska Agnieszka | zajęcia z innowacji pedagogicznej "Zdrowie, Sport, Uroda" moduł "Sport" |
Ziemnicka Wioletta | fizyka, matematyka |