Wyniki akcji krwiodawstwa

22 stycznia 2016

13 stycznia odbyła się w ZSP pierwsza w Nowym Roku akcja honorowego oddawania krwi, do której przystąpiło 114 osób, w tym 46 dziewcząt. Ostatecznie krew pełną oddały 89 osoby. W tym dniu ilość oddanej w nasze szkole krwi wyniosła 39970 ml. Była to już kolejna, trzecia tego typu,  bardzo udana akcja w tym roku szkolnym.

Oczywiście akcje honorowego oddawania krwi cieszą się w naszej szkole bardzo dużą popularnością i przyciągają duże rzesze młodzieży. Z każdą akcją przybywa nowa grupa dawców, dla których nie jest to tylko jednorazowe zdarzenie –osoby te kontynuują oddawanie krwi również po opuszczeniu murów naszej szkoły.

Korzystając z okazji składam wszystkim krwiodawcom i sympatykom dużo zdrowia oraz realizacji wszystkich zamierzeń i planów w Nowym Roku i do zobaczenia już 16 marca.

Opiekun SK PCK

Marlena Stolarczyk