Podsumowanie Akcji Krwiodawstwa

W środę 6 czerwca b.r. odbyła się w naszej szkole piąta i zarazem ostatnia w tym roku szkolnym  w tym roku szkolnym akcja honorowego oddawania krwi. Do akcji zgłosiło się 37 osób, z czego krew pełną oddało 27. Powiększyła się w ten sposób ilość oddanej krwi przez naszych krwiodawców o 11,94 litrów krwi pełnej. W związku ze zbliżającym się końcem roku szkolnego, życzymy wszystkim uczniom oraz nauczycielom bezpiecznych wakacji i udanego wypoczynku.

Zapraszamy wszystkie zdrowe osoby pełnoletnie do uczestnictwa w kolejnych akcjach honorowego oddawania krwi już nowym roku szkolnym.

                                                                                                            SK PCK

EnglishGermanHungarianPolishPortugueseRussian
Laureat Godła
Partnerzy Szkoły
Na górę strony