Zajęliśmy III miejsce w XVIII Ogólnopolskich Marszach na Orientację

W dniu 27.10.2018r. odbyły się XVIII Ogólnopolskie Marsze na Orientację „Jakuza”. Naszą szkołę reprezentowała drużyna w składzie: Jacek Banasiewicz i Damian Pabich. Uczniowie wzięli udział w 4 etapach zawodów, w tym w etapie bardzociemnonocnym. W kategorii turysty dorosłego i średniozaawansowanego zajęli III miejsce. Byli nawet lepsi od startującej w tej samej kategorii pani W. Ziemnickiej! Gratulacje!

Zawody zostały zorganizowane przez Oddział PTTK „Łucznik”, a sfinansowane przez Samorząd Województwa Mazowieckiego. Odbywały się w lasach w okolicy Wsoli oraz na terenie Muzeum Gombrowicza. Warto zajrzeć do Gombrowicza!

Zachęcamy pierwszaków do spróbowania swoich sił w najbliższych zawodach, które odbędą się 24 listopada w Puszczy Kozienickiej.

EnglishGermanHungarianPolishPortugueseRussian
Laureat Godła
Partnerzy Szkoły
Na górę strony