Akcja „Przerwany marsz…” − 2 września 2019r.

Szanowni Państwo,
przekazujemy informację na temat akcji „Przerwany marsz…". W dniu 2 września 2019, w 80-tą rocznicę wybuchu II wojny światowej, młode pokolenie Polaków razem z osobami urodzonymi do 8 maja 1945 r., wspólnie będzie mogło uczestniczyć w inauguracji nowego roku szkolnego 2019/2020. Przekroczenie progów szkół/klas przedstawicieli wojennego pokolenia w sposób symboliczny dokończy ich przerwaną przed osiemdziesięciu laty edukację. 
Organizatorem projektu jest Stowarzyszenie Dumni z Polski.

Więcej informacji można znaleźć na stronie Kuratorium Oświaty w Warszawie pod linkiem: http://www.kuratorium.waw.pl/pl/dyrektor-i-nauczyciel/informacje-biezace/13933,Akcja-Przerwany-marsz-2-wrzesnia-2019-br.html

Kuratorium Oświaty w  Warszawie, Al. Jerozolimskie 32, 00-024 Warszawa

EnglishGermanHungarianPolishPortugueseRussian
Laureat Godła
Partnerzy Szkoły
Na górę strony