I miejsce w V edycji konkursu „Szkoła Przyjazna Honorowemu Krwiodawstwu”

31 stycznia 2017

Miło mi poinformować społeczność Zespołu Szkół im. Stanisława Staszica w Białobrzegach, że szkoła zajęła zaszczytne I miejsce w konkursie zorganizowanym przez RCKiK w Radomiu, w grupie szkół regionu radomskiego. W konkursie wzięło udział 49 szkół, w tym 26 szkół z regionu radomskiego, a konkurs trwał od 1.09.2015 do 31.08.2016r.

Jest to już czwarte z rzędu zwycięstwo naszej szkoły w takim konkursie i niewątpliwie przynosi wielki zaszczyt naszej szkole.

Szkoły regionu radomskiego:

– I miejsce – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w  Białobrzegach

– II miejsce – Zespół Szkół Nr 1 im. Legionów Polskich w  Kozienicach

– III miejsce – Zespół Szkół Nr 1 im. Jana Pawła II w  Przysusze

– IV miejsce – Zespół Szkół nr 2 im. Ludwika Skowyry w  Przysusze

– V miejsce – Zespół Szkół Rolniczo-Technicznych im. Bohaterów  Walki  z  Faszyzmem w Zwoleniu.

Dziękuję Wam za wrażliwą postawę, poświęcenie i bezinteresowną ofiarność jaką okazujecie oddając krew. Każda kropla Waszej krwi jest nadzieją dla tych, którzy jej potrzebują, jest darem bezcennym.

Opiekun SK PCK: Marlena Stolarczyk