Wzięliśmy udział w XLVII Radomskim Maratonie Marszy na Orientację!

7 marca 2018

W dniu 24.02.2018r. członkowie Koła Turystycznego uczestniczyli w zawodach turystyki kwalifikowanej podczas XLVII Radomskiego Maratonu Marszy na Orientację. Naszą szkołę reprezentowało 10 uczniów pod opieką p. Wioletty Ziemnickiej. Odnieśliśmy sukces: uczniowie Damian Pabich i Jacek Banasiewicz wygrali konkurs historyczno-krajoznawczy.

Rajd odbywał się w przepięknych lasach okolic Suchej. Uczestnikom nie przeszkodził nawet siarczysty mróz. Patronat nad imprezą sprawował Burmistrz Miasta i Gminy – Adam Bolek.

Migawki:

• Było biało i pięknie!
  • Były szaliki, czapki, rękawiczki –  poznajcie nas teraz na zdjęciach!
  • Było nas jedenaścioro, w tym 2 osoby płci pięknej.
  • Były sukcesy: Damian i Jacek wygrali konkurs historyczno – krajoznawczy. Gratulacje! Wzięli również udział w etapie mroźno-nocnym w kategorii średniozaawansowanych – wytrwali!
  • Byli nowicjusze. Pierwszaki nie zgubiły się – dotarły na metę.
  • Banachowicz Cezary, Leśnowolski Jakub i Polesiak Daniel zajęli III miejsce w kategorii  młodzieżowej.
  • Byli lepsi od Pani Wioli – Damian i Jacek!
  • Były sarny, jeżyny, głębokie rowy i „pokręcone” mapy. Nie było czasem dróg i poszukiwanych punktów kontrolnych!
  • Były kiełbaski na ognisku oraz gorąca herbatka malinowa!
  • Była to fajna sobota.
  • Będą jeszcze takie imprezy! Idziemy!

Najbliższa Impreza na Orientację odbędzie się w marcu – zapraszamy!

Odsłony dziś: 2019