4 października 2014

We wtorek 30 września 2014r. świętowaliśmy Dzień Chłopaka. Z tej okazji zaprosiliśmy naszych panów do wspólnej zabawy. W konkursie stanęły naprzeciwko siebie dwie drużyny – pierwsza składająca się z uczniów oraz druga, w skład której weszli  męscy przedstawiciele grona pedagogicznego.

Jako że temat równouprawnienia nie cichnie w ostatnim czasie w mediach, panom przydzielono zarówno typowo męskie jak i  żeńskie zadania.

Pierwszą konkurencja było wiązanie krawata. Lata doświadczeń przemówiły  na korzyść nauczycieli. Ale już w drugiej konkurencji – ubijanie jajek – nauczyciele nie mieli szans z uczniem techniku gastronomicznego.

Chłopcy tez lepiej poradzili sobie z wbijaniem gwoździ.  Czwartym zadaniem było wykonanie makijażu na modelkach wybranych z publiczności.

Obie drużyny bardzo poważnie potraktowały to zadanie i zdecydowanie wyznaczyły nowe trendy w makijażu. Ostatecznie na jury większe wrażenie zrobiła drużyna uczniów i to oni zostali zwycięzcami. Gratulujemy!