YouTube-Movies
Statystyka odwiedzin
W tym roku: 7880
Wszystkie wizyty: 492752
Odsłon dzisiaj: 40
Liczba odsłon: 2442823

TECHNIKUM ROKU 2014

Po raz kolejny Technikum im. Stanisława Staszica może poszczycić się mianem Technikum Roku. W dniu 26 września 2014 roku Pani Dyrektor Iwona Matysiak odebrała  złoty certyfikat Centralnego Biura Certyfikacji Krajowej – Technikum Roku 2014, który został przyznany naszej szkole.

W procesie certyfikacji oceniano, między innymi, doświadczenie i kompetencje kadry dydaktycznej, prestiż placówki,  dynamikę jej rozwoju, a także atrakcyjną infrastrukturę i wyposażenie sprzyjające nauce i opiece.

Konkurs ma na celu wybór oraz promocję najlepszych placówek oświatowych, publicznych i prywatnych na terenie Polski. Priorytetem dla Organizatora oraz Patronów Medialnych jest propagowanie wysokich standardów edukacyjnych oraz aktywne wspieranie współpracy ze środowiskiem gospodarczym i biznesowym.

Laureatów Konkursu charakteryzuje wysoka jakość kształcenia w tym bogaty zakres zajęć merytorycznych oraz praktycznych, prowadzonych w przystępny i rzetelny sposób. To kompetentna kadra, dbałość o zapewnienie komfortowych warunków oraz przyjaznej atmosfery sprzyjających nauce.

Organizatorem merytorycznym jest Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej, instytucja od lat wspierająca sektor edukacji.

EnglishGermanHungarianPolishPortugueseRussian
Laureat Godła
Partnerzy Szkoły
Na górę strony