Święto Edukacji Narodowej

16 października 2014

13 października 2014r. odbyła się w naszej szkole uroczysta akademia z okazji Święta Edukacji Narodowej, połączona ze ślubowaniem uczniów klas pierwszych.

W uroczystości wzięli udział uczniowie, nauczyciele i pracownicy szkoły oraz zaproszeni goście: Starosta Powiatu Białobrzeskiego – p. Andrzej Oziębło, Sekretarz Powiatu Białobrzeskiego – p. Piotr Kacprzak, zastępca Komendanta Policji w Białobrzegach – mł. insp. Janusz Guziak,  Prezes Regionalnego Oddziału PCK w Białobrzegach – p. Stanisław Kośla, przewodnicząca Rady Rodziców – p. Elżbieta Górecka oraz emerytowani nauczyciele i pracownicy szkoły.

W podziękowaniu za efektywną pracę i trud wkładany w proces edukacji i wychowania Pani Dyrektor i Pan Starosta Powiatu Białobrzeskiego wręczyli wyróżnionym nauczycielom nagrody.

Po uroczystym ślubowaniu klas I zaprezentowano krótki program artystyczny przygotowany przez tegorocznych maturzystów. Muzyczny prezent dla nauczycieli zaprezentowali również uczniowie klas pierwszych.

W ostatniej części wręczono nauczycielom, przyznane przez uczniów po raz pierwszy nagrody  „Stanisławy”.  Otrzymali  je:  p. Katarzyna Podpora – kategoria Najbardziej Szykowny i Elegancki, p. Jolanta Babik – Przyjaciel Uczniów, p. Renata Korczak – Strażnik Dyscypliny, p. Renata Grzmiel – Szwajcarski Zegarek, p. Kinga Gądek – Nauczyciel Dobra Rada, p. Renata Korczak – Najdonośniejszy Głos, p. Karol Waszkiewicz – Mistrz Długopisu, p. Krzysztof Harwacki – Mistrz Ciętej Riposty, p. Jarosław Jarząbek – Chodziarz Roku.

BulgarianEnglishGermanHungarianMaltesePolishPortugueseUkrainian
Wszystkie odsłony: 3920489

Copyright © 2021 Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Białobrzegach. Wszystkie prawa zastrzeżone.