Ogólnopolska Konferencja Informatyczna

W dniach 17-19 października 2014 roku odbyła się w Zespole Szkół Technicznych w Radomiu Ogólnopolska Konferencja Informatyczna „Nowoczesne technologie informacyjne w służbie cyfrowej szkoły i administracji publicznej”. Wzięło w niej udział ponad dwustu nauczycieli z całej Polski, w tym nauczyciele z naszej szkoły p. Marzena Górska i p. Piotr Motyka.

W czasie trzydniowej konferencji odbyło się kilkadziesiąt różnych warsztatów oraz wykładów dotyczących najnowocześniejszych technologii, sprzętu komputerowego, systemów informatycznych, oprogramowania, a także nowoczesnej szkole i nauczaniu m.in. „Szkoła w chmurze”, „Metody angażowania i oceniania uczniów”, „Nauczanie przedmiotów informatycznych w kontekście nowej ustawy oświatowej”, „Zwiększanie konkurencyjności uczniów na rynku pracy”.

Ponadto największe firmy polskie i zagraniczne z branży IT zaprezentowały swoje najnowsze osiągnięcia technologiczne np. komputery, monitory, tablety, interaktywne ekrany piórkowe, drukarki 3d, tablice interaktywne, projektory.

EnglishGermanHungarianPolishPortugueseRussian
Laureat Godła
Partnerzy Szkoły
Na górę strony