„Cztery Pory Roku w Fotografii”

7 stycznia 2015

„Cztery pory roku w fotografii zima,wiosna, lato, jesień” to tytuł konkursu fotograficznego, którego organizatorem było Studio Fotografii Profesjonalnej B.A. Górczyński oraz Gazeta Białobrzeska pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Białobrzegi. Konkurs adresowany był do młodzieży amatorsko zajmującej się fotografią, która za pomocą aparatów fotograficznych utrwalała piękno naszego regionu. Wśród wyróżnionych prac znalazły się fotografie o tematyce jesiennej wykonane przez Mateusza Strzylaka ucznia z kl. II TE.

Uroczyste wręczenie nagród odbyło się 17 grudnia 2014 roku podczas wystawy pokonkursowej w MGOK w Białobrzegach.

Opiekun Szkolnego Koła Fotograficznego Pixel mgr Magdalena Marchewka

BulgarianEnglishGermanHungarianMaltesePolishPortugueseRussian

Copyright © 2014 Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Białobrzegach. Wszystkie prawa zastrzeżone.
error: Content is protected !!