Wyniki akcji „Góra Grosza”

7 stycznia 2015

W dniach 24 listopada – 5 grudnia 2014 roku została zorganizowana w naszej szkole akcja Góra Grosz. Akcja, której patronuje Minister Edukacji Narodowej, odbyła się w całej Polsce już po raz piętnasty. Celem Akcji jest zebranie funduszy na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną, w tym na tworzenie i dofinansowanie domów dla dzieci, rodzinnych domów dziecka, pogotowi rodzinnych, zawodowych rodzin zastępczych oraz domów dziecka, które realizują prorodzinne programy wychowawcze.

Z dumą oznajmiany że młodzież naszej szkoły chętnie włączyła się do zbiórki. W tym roku udało się nam zebrać 284,89 złotych. Serdecznie dziękujemy za Wasz udział.

Poniżej lista klas, które zebrały najwięcej:

I miejsce – klasa  I TZI – 46,39zł

II miejsce – klasa II TZG – 44,83zł

III miejsce – klasa I TLPA – 36,35zł

Protokoły zbiórki znajdują się u pani Małgorzaty Bek. Klasa, która zajęła pierwsze miejsce proszona jest o kontakt z panią M. Bek w celu odebrania nagrody.