ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach

Technikum Roku 2013

27 września 2013

Po raz kolejny Technikum im. Stanisława Staszica może poszczycić się mianem Technikum Roku 2013. W dniu 27 września 2013 roku Pani Dyrektor Iwona Matysiak odebrała  srebrny certyfikat CBCK – Technikum Roku 2013, który został przyznany naszej szkole. Gala wręczenia wyróżnień wszystkim tegorocznym laureatom miała miejsce w Warszawie w siedzibie Polskiej Agencji Prasowej.

Konkurs ma na celu wybór oraz promocję najlepszych placówek oświatowych, publicznych i prywatnych na terenie Polski. Priorytetem dla Organizatora oraz Patronów Medialnych jest propagowanie wysokich standardów edukacyjnych oraz aktywne wspieranie współpracy ze środowiskiem gospodarczym i biznesowym. Laureatów Konkursu charakteryzuje wysoka jakość kształcenia w tym bogaty zakres zajęć merytorycznych oraz praktycznych, prowadzonych w przystępny i rzetelny sposób. To kompetentna kadra, dbałość o zapewnienie komfortowych warunków oraz przyjaznej atmosfery sprzyjających nauce. Organizatorem merytorycznym jest Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej, instytucja od lat wspierająca sektor edukacji.

BulgarianEnglishGermanHungarianMaltesePolishPortugueseUkrainian
Statystyka odwiedzin
669620
Wizyty dziś: 59
Wizyty wczoraj: 297
Wizyty w tym miesiącu: 6838
Wizyty w tym roku: 41583
Wszystkie wizyty: 669620
Odsłony dziś: 254
Wszystkie odsłony: 3691270
Użytkownicy on-line: 11

PARTNERZY SZKOŁY

KONTAKT
ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach
ul. Żeromskiego 86
26-800 Białobrzegi
48 613 27 10
sekretariat@zspbialobrzegi.edu.pl
www.zspbialobrzegi.edu.pl
ZOBACZ
Copyright © 2021 Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Białobrzegach. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Skip to content