ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach

Szkolenie wyjazdowe –fitness – Hotel Afrodyta SPA

2 grudnia 2013

W dniach 28.11 – 02.12.2013r. uczniowie z klas I i III TOUG realizujące innowację edukacyjną – „ Zdrowie, Sport, Uroda”- brali udział w zajęciach wyjazdowych – na terenie hotelu Afrodyta w miejscowości Tartak Brzóza – Radziejowice. Wyjazd był sfinansowany z projektu „Innowacja Edukacyjna – Zdrowie, Sport, Uroda”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Przez pięć dni, od samego rana uczniowie uczestniczyli w zajęciach specjalnie dla nich przygotowanych i prowadzonych przez profesjonalnych instruktorów. W pobliskim lesie – nordic walking – 1 godz, fitness: po 2 godz. crossifitu, po 2 godz. strechingu, 2 godz. zumby i 2 godz. aqua aerobiku.

W sobotę cała grupa uczestniczyła w rejonowym maratonie ZUMBY, organizowanym już po raz drugi w Mszczonowskiej Hali Sportowej. Wśród grupy około 100-u uczestników, młodzież naszej szkoły wyróżniała się energią, radością z tańca i prawidłowo wykonywanym układem. A prowadzącymi byli instruktorzy najlepszych szkół ZUMBY – nie tylko z naszego kraju.

Hotel Afrodyta SPA zapewniał dodatkowe atrakcje: korzystanie z groty solnej, basenów, saun jaccuzi i siłowni. Bardzo dobrym zachowaniem, młodzież szybko zyskała sympatię pracowników hotelu, dzięki czemu zorganizowano dla nich pokaz barmański, a kelnerzy z sali restauracyjnej dzielili się tajemnicami swojego fachu, traktując ich jako młodszych kolegów.

Intensywnie spędzane dni nie pozwalały na nudę. Nowe doświadczenia, znajomości, hotelowa atmosfera i piękna okolica, to kolejna lekcja przygotowująca do dorosłego życia i zawodu.

Dziękujemy za możliwość wzięcia udziału w takiej lekcji!

BulgarianEnglishGermanHungarianMaltesePolishPortugueseUkrainian
Statystyka odwiedzin
722351
Wizyty dziś: 307
Wizyty wczoraj: 605
Wizyty w tym miesiącu: 13780
Wizyty w tym roku: 94314
Wszystkie wizyty: 722351
Odsłony dziś: 1432
Wszystkie odsłony: 4088009
Użytkownicy on-line: 5

PARTNERZY SZKOŁY

KONTAKT
ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach
ul. Żeromskiego 86
26-800 Białobrzegi
48 613 27 10
sekretariat@zspbialobrzegi.edu.pl
www.zspbialobrzegi.edu.pl
ZOBACZ
Copyright © 2021 Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Białobrzegach. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Skip to content