Dzień Chłopaka

30 września 2013

30 września 2013r. odbyła się w naszej szkole uroczysta akademia z okazji święta wszystkich Panów, podczas którego żeńska część naszego grona przedstawiła historię święta, nieco zapomnianego, zwłaszcza przez mężczyzn. Punktem kulminacyjnym imprezy było ogłoszenie wyników wyborów na Mistera Szkoły w dwóch kategoriach: nauczyciel i uczeń. Misterem Szkoły w I kategorii został ks. Robert Kuropieska.

Niestety zwycięzca był nieobecny i jego obowiązki przejął pan Krzysztof Harwacki, który zajął drugie miejsce w głosowaniu. Zwycięzca otrzymał nagrodę ufundowaną przez Panie nauczycielki i pracownice szkoły – do obejrzenia na zdjęciach!  W kategorii uczeń zwyciężył Przemysław Siek z klasy II TLPS, dla którego nagrodę – podwójny bilet do kina ufundowała Rada Rodziców, natomiast koleżanki ze szkoły zapewniły osobę towarzyszącą. Spotkanie, które przygotowali członkowie Samorządu Uczniowskiego wraz z opiekunami: p. Piotrem Bańkowskim, p. Joanną Kacprzak i p. Katarzyną Kot przebiegło w bardzo miłej atmosferze.

BulgarianEnglishGermanHungarianMaltesePolishPortugueseUkrainian

Copyright © 2021 Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Białobrzegach. Wszystkie prawa zastrzeżone.