ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach

Dzień Chłopaka

30 września 2013

30 września 2013r. odbyła się w naszej szkole uroczysta akademia z okazji święta wszystkich Panów, podczas którego żeńska część naszego grona przedstawiła historię święta, nieco zapomnianego, zwłaszcza przez mężczyzn. Punktem kulminacyjnym imprezy było ogłoszenie wyników wyborów na Mistera Szkoły w dwóch kategoriach: nauczyciel i uczeń. Misterem Szkoły w I kategorii został ks. Robert Kuropieska.

Niestety zwycięzca był nieobecny i jego obowiązki przejął pan Krzysztof Harwacki, który zajął drugie miejsce w głosowaniu. Zwycięzca otrzymał nagrodę ufundowaną przez Panie nauczycielki i pracownice szkoły – do obejrzenia na zdjęciach!  W kategorii uczeń zwyciężył Przemysław Siek z klasy II TLPS, dla którego nagrodę – podwójny bilet do kina ufundowała Rada Rodziców, natomiast koleżanki ze szkoły zapewniły osobę towarzyszącą. Spotkanie, które przygotowali członkowie Samorządu Uczniowskiego wraz z opiekunami: p. Piotrem Bańkowskim, p. Joanną Kacprzak i p. Katarzyną Kot przebiegło w bardzo miłej atmosferze.

 

BulgarianEnglishGermanHungarianMaltesePolishPortugueseUkrainian
Statystyka odwiedzin
669579
Wizyty dziś: 18
Wizyty wczoraj: 297
Wizyty w tym miesiącu: 6797
Wizyty w tym roku: 41542
Wszystkie wizyty: 669579
Odsłony dziś: 32
Wszystkie odsłony: 3691048
Użytkownicy on-line: 6

PARTNERZY SZKOŁY

KONTAKT
ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach
ul. Żeromskiego 86
26-800 Białobrzegi
48 613 27 10
sekretariat@zspbialobrzegi.edu.pl
www.zspbialobrzegi.edu.pl
ZOBACZ
Copyright © 2021 Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Białobrzegach. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Skip to content