ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach
The replica rolex Day-Date watches would have provided Jaime with a lot of information in a compact package, which would have matched with the majority of his wardrobe, and would have been a keen indicator of the kind of king that he would have surely liked to have been had he not met his demise last episode.

Dzień Chłopaka

30 września 2013

30 września 2013r. odbyła się w naszej szkole uroczysta akademia z okazji święta wszystkich Panów, podczas którego żeńska część naszego grona przedstawiła historię święta, nieco zapomnianego, zwłaszcza przez mężczyzn. Punktem kulminacyjnym imprezy było ogłoszenie wyników wyborów na Mistera Szkoły w dwóch kategoriach: nauczyciel i uczeń. Misterem Szkoły w I kategorii został ks. Robert Kuropieska.

Niestety zwycięzca był nieobecny i jego obowiązki przejął pan Krzysztof Harwacki, który zajął drugie miejsce w głosowaniu. Zwycięzca otrzymał nagrodę ufundowaną przez Panie nauczycielki i pracownice szkoły – do obejrzenia na zdjęciach!  W kategorii uczeń zwyciężył Przemysław Siek z klasy II TLPS, dla którego nagrodę – podwójny bilet do kina ufundowała Rada Rodziców, natomiast koleżanki ze szkoły zapewniły osobę towarzyszącą. Spotkanie, które przygotowali członkowie Samorządu Uczniowskiego wraz z opiekunami: p. Piotrem Bańkowskim, p. Joanną Kacprzak i p. Katarzyną Kot przebiegło w bardzo miłej atmosferze.

 

BulgarianEnglishGermanHungarianMaltesePolishPortugueseUkrainian
Archiwum -miesiące
Statystyka odwiedzin
867257
Wizyty dziś: 177
Wizyty wczoraj: 570
Wizyty w tym miesiącu: 5180
Wizyty w tym roku: 94682
Wszystkie wizyty: 867257
Odsłony dziś: 571
Wszystkie odsłony: 4930633
Użytkownicy on-line: 3

PARTNERZY SZKOŁY

https://zspbialobrzegi.edu.pl
KONTAKT
ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach
ul. Żeromskiego 86
26-800 Białobrzegi
48 613 27 10
sekretariat@zspbialobrzegi.edu.pl
www.zspbialobrzegi.edu.pl
ZOBACZ
Copyright © 2021 Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Białobrzegach. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Skip to content https://zspbialobrzegi.edu.pl