YouTube-Movies
Odsłon dzisiaj: 1300
Liczba odsłon: 2099932

Praktyki zawodowe

Praktyczna nauka zawodu jest formą przygotowania zawodowego młodzieży w rzeczywistych warunkach pracy. Uczniowie z klasy II Technikum w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych z innowacją w terminie 01.06. – 28. 06.2015r.  pod opieką p. Magdaleny Marchewki i p. Alicji Reczko odbywali praktyki zawodowe w czterogwiazdkowym hotelu Anders w Starych Jabłonkach.

Doskonalili swoje umiejętności na odpowiednich stanowiskach pracy i wykonywali zadania wynikające z programu praktyk.
Nasi uczniowie dostrzegli możliwości zastosowania swojej wiedzy i umiejętności  w praktyce. Z zaangażowaniem wypełniali zalecane zadania.
W czasie wolnym od zajęć młodzież miała czas na wypoczynek, sport oraz zwiedzanie pięknych okolic z opiekunem.
Czas praktyki to czas integracji, nowych doświadczeń, a także umiejętność pracy w zespole, która była mocną stroną całej grupy.

Na górę strony