YouTube-Movies
Statystyka odwiedzin
W tym roku: 90374
Wszystkie wizyty: 412498
Odsłon dzisiaj: 1420
Liczba odsłon: 2100052

Wyjazdowe Warsztaty Rozwoju Kariery

W dniach 3 -7 sierpnia 2015 r. grupa 30 uczniów klasy pierwszej technikum przebywała na Wyjazdowych Warsztatach Rozwoju Kariery w miejscowości Czerna w ramach projektu „Specjalizacja zawodowa -  sukcesem na rynku pracy” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej.

Uczniowie byli zakwaterowani w Pensjonacie „U Janika”, gdzie w przyjemnej scenerii spędzili czas rozwijając swoją wiedzę i umiejętności z zakresu planowania i rozwoju kariery.
W ciągu pięciu dni mieli okazję aktywnie uczestniczyć w warsztatach rozwijających kompetencje z dziedziny:  projektowania przyszłości edukacyjno – zawodowej, nowych wymiarów pojęcia „kariera” w zmieniającej się rzeczywistości społecznej, rozeznania własnych zasobów dla tworzenia realnych planów życiowych, tworzenia indywidualnych planów działania oraz rozwijania umiejętności autoanalizy zasobów własnych, metod stymulujących do aktywności zawodowej, wybranych metod zarządzania czasem, a także pułapek czasowych oraz autodiagnozy własnego stylu gospodarowania czasem.

EnglishGermanHungarianPolishPortugueseRussian
Laureat Godła
Partnerzy Szkoły
Na górę strony