Inauguracja roku szkolnego 2015/2016

2 września 2015

1 września to dla wszystkich uczących się szczególny moment, bowiem  rozpoczyna się kolejny rok szkolny. W naszej szkole bardzo uroczyście obchodziliśmy ten dzień, pamiętając o wydarzeniach z 1 września 1939 roku. Po dwóch miesiącach wypoczynku zgromadzonych na placu szkolnym uczniów, nauczycieli, rodziców oraz pracowników niepedagogicznych powitała Pani Dyrektor Iwona Matysiak, która szczególnie serdecznie witała pierwszoklasistów.

Uroczystość ta była także okazją do nagrodzenia uczniów z dobrymi i bardzo dobrymi wynikami w nauce, którzy w czerwcu oraz w wakacje przebywali na praktykach wyjazdowych. Ponadto, wszystkim zebranym zostali przedstawieni nowozatrudnieni nauczyciele oraz wychowawcy klas pierwszych. Wysłuchaliśmy także listu nadesłanego przez Panią Premier Ewę Kopacz, która podkreśliła ogromną rolę edukacji w życiu każdego młodego człowieka. Pani Dyrektor życzyła, by ten rok obfitował w sukcesy i dla wszystkich był dobrym rokiem szkolnym. Życzymy wszystkim powodzenia.

Do kolejnych wakacji zaledwie dziesięć miesięcy!