Konkurs na „,Najpiękniejszy Stół Bożonarodzeniowy“

13 grudnia 2013

W piątek 13 grudnia 2013 roku odbył się konkurs na „Najpiękniejszy Stół Bożonarodzeniowy”. W konkursie wzięli udział uczniowie klas hotelarskich i gastronomicznych. Wszystkie stoły były przepięknie udekorowane. Jury w składzie: pani dyrektor Iwona Matysiak, pani dyrektor Jolanta Babik, pani dyrektor Renata Korczak, pani Agnieszka Malczewska oraz pani Magdalena Marchewka, oceniało wkład pracy uczestników, pomysł, estetykę wykonania, prezentację, ogólne wrażenie i wygląd uczniów.

Po burzliwych obradach jury podjęło trudną decyzję, który ze stołów  zasługuje na miano najpiękniejszego:

I miejsce zespół z klasy II TH w składzie: Angelika Kępka, Paulina Petryka, Patryk Kazana,

II miejsce  zespół z klasy III TH w składzie: Beata Małkowska, Sylwia Nowicka, Karolina Pankowska, Izabela Starnawska,

III miejsce zespół z klasy III TH w składzie: Karolina Karolewska, Agata Stachowiak, Nikola Malczyk.

Organizatorzy: Ewa Becz i Kinga Telbuch.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i zachęcamy do udziału w konkursie w przyszłym roku.