YouTube-Movies
Statystyka odwiedzin
W tym roku: 90354
Wszystkie wizyty: 412478
Odsłon dzisiaj: 1315
Liczba odsłon: 2099947

Nauka pływania „Bezpieczeństwo na wodzie”

W dniach 31 lipca 2015r. – 9 sierpnia 2015r.w Sianożętach odbył się wyjazdowy kurs nauki pływania „Bezpieczeństwo nad wodą” połączony z kursem pierwszej pomocy przedmedycznej dla uczestników projektu ,,Specjalizacja zawodowa – sukcesem na rynku pracy” realizowanego przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Białobrzegach współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

W wyjeździe uczestniczyło 30 uczniów naszej szkoły. Kurs obejmował 30 godzin nauki pływania, 36 godzin zajęć pierwszej pomocy przedmedycznej i zajęcia praktyczne z ratownictwa wodnego. W przerwie pomiędzy treningami na pływalni uczestnicy wyjazdu korzystali z licznych  atrakcji wodnych takich jak: pływanie na skuterze wodnym, bananie oraz specjalnej pływającej kanapie. Dodatkowymi atrakcjami były wycieczki rowerowe, park linowy i dyskoteki. Pomimo krótkiego pobytu wszyscy poprawili swoje umiejętności pływackie i wyrazili chęć ich kontynuowania.

Po ukończeniu kursów uczestnicy otrzymali zaświadczenia potwierdzające zdobyte kwalifikacje z zakresu nauki pływania i pierwszej pomocy przedmedycznej. Szkolenie przeprowadzone zostało przez trenerów i instruktorów Środowiskowo – Lekarskiego WOPR w Radomiu.

EnglishGermanHungarianPolishPortugueseRussian
Laureat Godła
Partnerzy Szkoły
Na górę strony