Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla Agnieszki Ocet

7 grudnia 2015

W dniu 30 listopada 2015r. w Zespole Szkół Muzycznych im. Oskara Kolberga w Radomiu odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów Stypendium Prezesa Rady Ministrów, przyznawane najlepszym uczniom szkół ponadgimnazjalnych. Jedną z wyróżnionych została również uczennica naszej szkoły – Agnieszka Ocet z klasy III Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych „Zdrowie, Sport, Uroda”, która odebrała to zaszczytne wyróżnienie z rąk Dyrektor Delegatury Kuratorium w Radomiu Pani Doroty Sokołowskiej.

Podczas tej doniosłej chwili Agnieszkę wspierali dumni z jej osiągnięć rodzice Państwo Jadwiga i Krzysztof Ocet. Dodatkowo uroczystość uświetnili młodzi artyści z Młodzieżowego Domu Kultury im. Heleny Stadnickiej w Radomiu, którzy zaprezentowali się w pokazach tanecznych, wokalnych i gimnastycznych.

Cieszymy się z faktu, że wśród wychowanków naszej szkoły są uczniowie którzy sięgają po najwyższe wyróżnienia i znaleźli się w elitarnym gronie 76-u stypendystów z rejonu delegatury radomskiej.

Serdecznie gratulujemy Agnieszce Ocet i życzymy dalszych sukcesów.