Wolontariat „Iskierki” pomaga

4 stycznia 2016

W okresie przedświątecznym członkowie Szkolnego Koła Wolonatariatu „Iskierki” zorganizowali wśród społeczności szkolnej  i lokalnej zbiórkę zabawek, słodyczy, artykułów papierniczych oraz środków czystości dla podopiecznych Domu Dziecka w Kozienicach oraz Domu Pomocy Społecznej w Niedabylu. Równocześnie trwała zbiórka żywności dla najbardziej potrzebujących uczniów w naszej szkole.

Serdeczne podzękowania składamy klasie I z Publicznego Gimnazjum im. Jana Kochanowskiego w Białobrzegach, społeczności Publicznego Przedszkola nr 2 im. Kubusia Puchatka w Białobrzegach oraz pracownikom Publicznego Przedszkola nr 1 im. Jasia i Małgosi w Białobrzegach, którzy kolejny już raz wsparli naszą akcję przeprowadzając zbiórki w swoich placówkach.

Tuż przed świętami Bożego Narodzenia przekazaliśmy zebrane rzeczy obu placówkom oraz paczki z żywnością dla naszych uczniów. Uśmiechy na twarzach obdarowanych są dla nas najwspanialszym wyrazem wdzieczności.

I znów mieliśmy okjazję utwierdzić się w przekonaniu, że Pomaganie ma sens!

Wolontariusze „Iskierki”

BulgarianEnglishGermanHungarianMaltesePolishPortugueseUkrainian

Copyright © 2021 Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Białobrzegach. Wszystkie prawa zastrzeżone.