KONKURS WIEDZY O INTERNECIE

Jak co roku w lutym podejmujemy działania związane z promowaniem bezpieczeństwa w sieci Internet. W dniu 25 lutego 2016r. z okazji Międzynarodowego Dnia Bezpiecznego Internetu odbył się w naszej szkole Konkurs Wiedzy o Internecie. Zgłosiło się wielu uczestników chcących sprawdzić swoją wiedzę – w konkursie wzięło udział 47 uczniów z klas I, II, III i IV technikum.

Uczestnicy mieli za zadanie odpowiedzieć na 30 pytań testowych dotyczących sieci Internet, a w szczególności usług i aplikacji internetowych, technologii i serwisów internetowych, protokołów sieciowych oraz bezpieczeństwa sieciowego.  

Konkurs został zorganizowany przez p. Marzenę Górską i przeprowadzony we współpracy z p. Stanisławem Podporą.

Najwięcej punktów zdobyli:

I miejsce: Michał Rąbkowski, Arkadiusz Spólny, Przemysław Sułek, Sebastian Szymanowicz, Mikołaj Milczarek, Patryk Pełka

II miejsce: Michał Nader, Sebastian Sułek, Mateusz Kwiatkowski

III miejsce: Kinga Marciniak, Wadym Szetmaniuk, Patryk Baranowski, Karok Kacprzak, Dominik Noremberg, Damian Wieteska, Bartek Siedlecki, Mateusz Zwierzchowski

Gratulujemy i zapraszamy ponownie do konkursu za rok!

EnglishGermanHungarianPolishPortugueseRussian
Laureat Godła
Partnerzy Szkoły
Na górę strony