EUROWEEK SZKOŁA LIDERÓW – NOWE TERMINY!

16 kwietnia 2016

Ogólnopolski Obóz Szkoleniowy z nauką języka angielskiego dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych w wieku 16-19 lat wraz z opiekunami w okolicach Bystrzycy Kłodzkiej z wycieczką do Pragi i kopalni złota w Złotym Stoku. Terminy obozów: 7 – 13 lipca 2016 (7 dni) – 440 PLN, 10-20 sierpnia 2016 (10 dni) – 660 PLN, 27 września – 01 października 2016 (5 dni) – 330 PLN. Obóz dofinansowany ze środków Unii Europejskiej.

Zajęcia prowadzone w formie interaktywnych warsztatów, gier symulacyjnych i praktycznych ćwiczeń.

Możliwość kontaktu z wolontariuszami z Wielkiej Brytanii, Francji, Niemiec, Austrii, Dominikany, Argentyny, Meksyku, Litwy, Łotwy, Indonezji, Finlandii, Wietnamu, Ekwadoru, Kenii, Nepalu, Indii i Turcji

Program realizowany we współpracy z przedstawicielami konsulatów, ambasad, parlamentarzystów europejskich oraz  przedstawicieli polityki

Europejskie Forum Młodzieży podczas uroczystej Gali Wolontariatu, która odbyła się 1 grudnia 2011 r. w Warszawie zostało wyróżnione i nagrodzone przez prezydenta RP.

Staramy się dotrzeć do najaktywniejszej młodzieży i rozwinąć najbardziej cenione w chwili obecnej umiejętności społeczne: przewodzenia, autoprezentacji oraz pracy w zespole.

Każdy uczestnik otrzyma certyfikat potwierdzający ukończenie szkolenia

„Euroweek – Szkoła Liderów”

Wkład uczestnika w projekt wynosi:

5 dni: 330 PLN, 7 dni: 440 PLN, 10 dni: 660 PLN + koszt transportu

(z zakwaterowaniem w ośrodku wczasowym: pokoje z łazienką, telewizorem i WI-FI oraz całodziennym wyżywieniem)

Liczba miejsc ograniczona – termin zgłoszeń do 30 kwietnia 2016r.

Zapisy: nauczycielki j. angielskiego: Katarzyna Socha, Eliza Puc

Ok. 50% zajęć w języku angielskim (poziom j. angielskiego zostanie dopasowany do grupy).
Więcej informacji na stronie:
www.efm.org.pl

EUROWEEK – SZKOŁA LIDERÓW- plakat –NOWE TERMINY!