ZWYCIĘSKIE GŁOSY

23 czerwca 2016

Angelika Kępka i Ewelina Kucharska uwodzą swoimi przepięknymi głosami niczym mitologiczne syreny. Słuchacze jednak nie rozbijają się o skały, lecz doznają wspaniałych wrażeń estetycznych. Dziewczęta wyśpiewały II i III miejsce w półfinale Mazowieckiego Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej w Pionkach, prezentując utwory: „Use somebody” utwór Kings of Leon oraz „Ready for love” utwór, który w oryginale śpiewa India Arie.

Uczennice do udziału w konkursie przygotowywała wokalnie śpiewająca p. Izabella Tabor. Nad stroną językową czuwała znająca wszelkie tajniki języka angielskiego p. Joanna Kacprzak.

Pani dyrektor Iwona Matysiak, umiejąca docenić zarówno talent, jak i trud, które składają się na sukces, umożliwiła dziewczynom nagranie piosenek w profesjonalnym studiu „Megafon” w Radomiu.

Ewelina i Angelika – już absolwentki ZSP w Białobrzegach, nieraz poruszały całą społeczność szkolną swoimi aksamitnymi głosami występując na wielu szkolnych akademiach.

Ludzie kochają muzykę. Życzymy więc naszym młodym artystkom wielu sukcesów. Talentem trzeba się dzielić. Powodzenia!!!

"Ready for love" Ewelina Kucharska

"Use somebody" Angelika Kępka