ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2015/2016

25 czerwca 2016

W dniu 24 czerwca 2016r. odbyło się w naszej szkole uroczyste zakończenie roku szkolnego 2015/2016. Na uroczystości byli obecni goście: Wicestarosta Powiatu Białobrzeskiego Pan Ireneusz Gumowski, Komendant Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Białobrzegach i członek zarządu Rejonowego PCK w Białobrzegach Pan Zbigniew Łubiński oraz prezes Rejonowego PCK w Białobrzegach Pan Stanisław Kośla.

Pani dyrektor Iwona Matysiak serdecznie powitała gości, uczniów oraz nauczycieli. Wyraziła wdzięczność za całoroczną rzetelną i efektywną pracę, która przyniosła oczekiwane rezultaty, dając satysfakcję z osiągnięć i poczucie spełnienia zamierzeń stawianych sobie na początku roku szkolnego.

Pan wicestarosta wręczył najlepszej uczennicy Technikum nagrodę Starosty Powiatu Białobrzeskiego, otrzymała ją Klaudia Kula z klasy III TLp, natomiast najlepszym uczeniem Zasadniczej Szkoły Zawodowej został Bartłomiej Matysiak z klasy IIC, który również otrzymał nagrodę Starosty Powiatu Białobrzeskiego. Pan wicestarosta pogratulował wspaniałych wyników i życzył udanych wakacji.

Prezes Rejonowego PCK w Białobrzegach pan Stanisław Kośla podziękował wszystkim krwiodawcom za aktywny udział w akcjach krwiodawstwa. Na ręce Pani Dyrektor Iwony Matysiak wręczył odznakę honorową PCK II stopnia oraz dyplom za zajęcie I miejsca w IV edycji konkursu „Szkoła przyjazna Honorowemu Krwiodawstwu” w grupie szkół rejonu radomskiego.

Następnie Pani dyrektor wręczyła świadectwa z wyróżnieniem i nagrody uczniom, którzy włożyli wyjątkowo dużo pracy, aby osiągnąć wspaniałe wyniki w nauce. Najlepszy wynik w klasach technikum osiągnęła Klaudia Kula z klasy III TLp- średnia ocen 5,19. Klaudia będzie wytypowana do stypendium Prezesa Rady Ministrów. W klasach Zasadniczej Szkoły Zawodowej najlepszy wynik osiągnął Bartłomiej Matysiak z klasy II C – średnia ocen 4,78.

Po wręczeniu nagród Pani dyrektor Iwona Matysiak podziękowała nauczycielom za całoroczny trud i wysiłek, życząc, aby nadchodzący czas urlopów był czasem spokoju i odpoczynku.

Uczniom złożyła życzenia udanych, bezpiecznych wakacji, pięknej, słonecznej pogody, radosnych przygód i szczęśliwego powrotu do szkoły z zapasem sił i zapałem do zmierzenia się z nowymi wyzwaniami.

BulgarianEnglishGermanHungarianMaltesePolishPortugueseUkrainian
Statystyka odwiedzin
698581
Wizyty dziś: 207
Wizyty wczoraj: 368
Wizyty w tym miesiącu: 3437
Wizyty w tym roku: 70544
Wszystkie wizyty: 698581
Odsłony dziś: 1058
Wszystkie odsłony: 3920475
Użytkownicy on-line: 3

PARTNERZY SZKOŁY

KONTAKT
ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach
ul. Żeromskiego 86
26-800 Białobrzegi
48 613 27 10
sekretariat@zspbialobrzegi.edu.pl
www.zspbialobrzegi.edu.pl
ZOBACZ
Copyright © 2021 Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Białobrzegach. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Skip to content