ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach
The replica rolex Day-Date watches would have provided Jaime with a lot of information in a compact package, which would have matched with the majority of his wardrobe, and would have been a keen indicator of the kind of king that he would have surely liked to have been had he not met his demise last episode.

Pożegnanie absolwentów Zasadniczej Szkoły Zawodowej

26 czerwca 2016

Dzień 24 czerwca przyniósł nie tylko zakończenie roku szkolnego, ale także wiązał się z pożegnaniem uczniów klas III Zasadniczej Szkoły Zawodowej. W uroczystości oprócz absolwentów uczestniczyli: dyrekcja, nauczyciele i wychowawcy oraz pracownicy szkoły. Gościem specjalnym był Wicestarosta Powiatu Białobrzeskiego – Pan Ireneusz Gumowski, który wręczył Nagrodę Starosty dla Najlepszej Absolwentki Zasadniczej Szkoły Zawodowej w r. szk. 2015/2016. Otrzymała ją Karolina Gruszczyńska z klasy IIIb.

Pani dyrektor Iwona Matysiak złożyła wszystkim (byłym już) uczniom gratulacje oraz serdeczne życzenia sukcesów i wszelkiej pomyślności. W asyście wychowawców: Pani Elwiry Maślony i Pana Marcina Gumowskiego wręczyła trzecioklasistom nagrody za dobre wyniki w nauce oraz świadectwa ukończenia szkoły.

Uczniowie klas kończących gorąco podziękowali dyrekcji, nauczycielom i wszystkim pracownikom szkoły za opiekę, wsparcie i pomoc w zdobywaniu wiedzy potrzebnej do wykonywania wybranego zawodu. Od swoich młodszych kolegów usłyszeli życzenia odwagi, wytrwałości i pogody ducha. Wszyscy dołączamy się do życzeń i gratulujemy ukończenia szkoły!!!

BulgarianEnglishGermanHungarianMaltesePolishPortugueseUkrainian
Archiwum -miesiące
Statystyka odwiedzin
867288
Wizyty dziś: 208
Wizyty wczoraj: 570
Wizyty w tym miesiącu: 5211
Wizyty w tym roku: 94713
Wszystkie wizyty: 867288
Odsłony dziś: 687
Wszystkie odsłony: 4930749
Użytkownicy on-line: 5

PARTNERZY SZKOŁY

https://zspbialobrzegi.edu.pl
KONTAKT
ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach
ul. Żeromskiego 86
26-800 Białobrzegi
48 613 27 10
sekretariat@zspbialobrzegi.edu.pl
www.zspbialobrzegi.edu.pl
ZOBACZ
Copyright © 2021 Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Białobrzegach. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Skip to content https://zspbialobrzegi.edu.pl