Pożegnanie absolwentów Zasadniczej Szkoły Zawodowej

26 czerwca 2016

Dzień 24 czerwca przyniósł nie tylko zakończenie roku szkolnego, ale także wiązał się z pożegnaniem uczniów klas III Zasadniczej Szkoły Zawodowej. W uroczystości oprócz absolwentów uczestniczyli: dyrekcja, nauczyciele i wychowawcy oraz pracownicy szkoły. Gościem specjalnym był Wicestarosta Powiatu Białobrzeskiego – Pan Ireneusz Gumowski, który wręczył Nagrodę Starosty dla Najlepszej Absolwentki Zasadniczej Szkoły Zawodowej w r. szk. 2015/2016. Otrzymała ją Karolina Gruszczyńska z klasy IIIb.

Pani dyrektor Iwona Matysiak złożyła wszystkim (byłym już) uczniom gratulacje oraz serdeczne życzenia sukcesów i wszelkiej pomyślności. W asyście wychowawców: Pani Elwiry Maślony i Pana Marcina Gumowskiego wręczyła trzecioklasistom nagrody za dobre wyniki w nauce oraz świadectwa ukończenia szkoły.

Uczniowie klas kończących gorąco podziękowali dyrekcji, nauczycielom i wszystkim pracownikom szkoły za opiekę, wsparcie i pomoc w zdobywaniu wiedzy potrzebnej do wykonywania wybranego zawodu. Od swoich młodszych kolegów usłyszeli życzenia odwagi, wytrwałości i pogody ducha. Wszyscy dołączamy się do życzeń i gratulujemy ukończenia szkoły!!!

BulgarianEnglishGermanHungarianMaltesePolishPortugueseUkrainian
Wszystkie odsłony: 3920437

Copyright © 2021 Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Białobrzegach. Wszystkie prawa zastrzeżone.