„Wszystko jest lekcją” – Dzień Edukacji Narodowej

19 października 2016

W dniu 13 października 2016r. odbyła się uroczystość z okazji Święta Edukacji Narodowej połączona ze ślubowaniem uczniów klas pierwszych.

W akademii uczestniczyła młodzież, dyrekcja i pracownicy szkoły oraz zaproszeni goście: Ksiądz Proboszcz Artur Hejda, Wicestarosta Powiatu Białobrzeskiego – p. Ireneusz Gumowski, Naczelnik Wydziału Edukacji, Zdrowia, Kultury i Sportu w Starostwie Powiatowym w Białobrzegach – p. Zbigniew Sobczak, przedstawiciel Urzędu Miasta i Gminy – p. Sławomir Bielecki, Komendant Państwowej Powiatowej Straży Pożarnej – st. bryg. Zbigniew Łubiński, przedstawiciele Komendy Powiatowej Policji w Białobrzegach: aspirant sztabowy Robert Chyc i podkomisarz Jarosław Rdzanek, Prezes Rejonowego PCK – p. Stanisław Kośla i  przewodnicząca Rady Rodziców – p. Agnieszka Fołtyn.

Zaproszeni goście wyrazili uznanie dla trudnej i odpowiedzialnej pracy nauczycieli oraz życzyli im pasji i wytrwałości w przekazywaniu wiedzy i kształtowaniu charakterów. Pani dyrektor Iwona Matysiak wręczając nagrody również złożyła wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły serdeczne podziękowania i gratulacje.

Ważnym momentem akademii było uroczyste ślubowanie klas pierwszych oraz przekazanie obowiązków nowemu przewodniczącemu Samorządu Uczniowskiego.

Na zakończenie młodzież przedstawiła żartobliwy skecz związany z pracą nauczycieli, wykazując się zmysłem obserwacji i poczuciem humoru. Wszyscy bawili się doskonale!

Wizyty w tym miesiącu: 11933