ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach

Wolontariat ”Iskierki” pomaga

18 grudnia 2016

Wolontariusze ze szkolnego koła wolontariatu „Iskierki” realizując motto grupy: „Pomaganie ma sens!” i w tym roku nie zawiedli. Już w połowie listopada ruszyła mikołajkowa zbiórka artykułów papierniczych, chemicznych, słodyczy oraz zabawek dla podopiecznych Domu Dziecka w Kozienicach oraz Domu Pomocy Społecznej w Niedabylu. Na początku grudnia prosiliśmy wszystkich ludzi o wielkich sercach, aby podzielili się tym, co mają ( artykuły spożywcze i środki czystości) i przekazali produkty dla weteranów i bohaterów wojennych.

Zebrane rzeczy przekazaliśmy osobom odpowiedzialnym za zbiórkę na terenie naszego kraju. Realizując równolegle dwie zbiórki, nasi wolontariusze zbierali także środki finansowe do puszek dla zdolnej młodzieży z powiatu białobrzeskiego na fundusz stypendialny (tę zbiórkę koordynowała Koalicja dla młodych).

Ponadto wolontariusze, jak i wiele osób z naszej szkoły zaangażowanych było w realizację Szlachetnej Paczki na terenie powiatu białobrzeskiego. Osób potrzebujących jest bardzo wiele, ale cieszy ogromnie fakt, iż chcących pomagać jest dużo więcej. Niezmiernie budujące jest, że zawsze można liczyć na ludzi młodych, uczniów naszej szkoły, którzy pomagają w każdy sposób.

Wielkie podziękowania kierujemy także do naszych Partnerów- uczniów i nauczycieli Publicznego Gimnazjum im. Jana Kochanowskiego w Białobrzegach, zwłaszcza Pani Agnieszki Komisarczuk i Jej wychowanków, którzy od wielu lat włączają się w tę zbiórkę. Równie wielkie słowa podziękowania wyrażamy wobec Pani Anny Budzik z Publicznego Gimnazjum im. Władysława Reymonta w Wyśmierzycach, która uczestniczy w naszej akcji od kilku lat i w tym roku wraz ze swoimi uczniami przeprowadziła zbiórkę.

Dziękujemy Wszystkim, którzy wspierają takie akcje, sprawiając tym samym odrobinę przyjemności potrzebującym.

BulgarianEnglishGermanHungarianMaltesePolishPortugueseRussian
Statystyka odwiedzin
565863
Wizyty dziś: 4
Wizyty wczoraj: 303
Wizyty w tym miesiącu: 894
Wizyty w tym roku: 80991
Wszystkie wizyty: 565863
Odsłony dziś: 4
Wszystkie odsłony: 2896441
Użytkownicy on-line: 9
Kalendarz
Sierpień 2021
P W Ś C P S N
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

PARTNERZY SZKOŁY

KONTAKT
ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach
ul. Żeromskiego 86
26-800 Białobrzegi
48 613 27 10
sekretariat@zspbialobrzegi.edu.pl
www.zspbialobrzegi.edu.pl
ZOBACZ
Copyright © 2014 Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Białobrzegach. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Skip to content